تبلیغات
آموزش مسائل جنسی و زناشوئی
10,فایده,موثر,عشق,و,علاقه,

.:. امروز :
   
 
امكانات

تبلیغات10 فایده موثر عشق و علاقه

كاهش فشار خون، كاهش میزان ابتلا به سرما خوردگی، كاهش استرس و ... تنها شروع این بهره وری از عشق است. عشق و سلامتی به طرز عجیبی از هم متاثر می شوند.

به گزارش گروه ترجمه سلامت نیوز،انسانها برای برقراری ارتباط مخابره می كنند و زمانی كه به برقرارری ارتباطی معقول و دوست داشتنی موفق می شوند، پاداش و بهره ای سترگ و عظیم را برای خود به ارمغان می آورند. البته هیچ مدرك  و شاهدی در رابطه با تاثیر مثبت عشق های تازه و پر تنش و حرارت اولیه ، بر سلامتی مشاهده نشده است. افرادی كه عاشق می شوند مدعی تجربه احساس جذاب ، جالب و پرتكاپو به طور همزمان هستند. اینها همگی می تواند منبعی از استرس باشد. در حالیكه عشق ثابت  و متعادل و عمیق می تواند تاثیر مثبت بر سلامتی فرد داشته باشد. جالب است بدانید كه افرادی كه دارای ارتباط بلند مدت  و خشنود كننده هستند در سنجش ها و معاینات بالینی امتیاز بیشتری كسب كرده اند. رمز این ارتباط موثر به خاطر داشتن احساس برقراری ارتباط با دیگران، دریافت احترام، احساس با ارزشی و احساس تعلق داشتن است.

و اما 10 فایده موثر ارتباط عاشقانه

1-    نیاز كمتر برای مراجعه به پزشك : یكی از فرضیه های توجیهی برای این مزیت این است كه افرادی كه دارای ارتباط خوب با یكدیگر هستند بهتر از خود مراقبت می كنند. بهترین دوستان شما به شما انگیزه حفظ رژیم غذایی سالم را می دهند.
2-    افسردگی و سوء مصرف دارویی كمتر : تحقیقات ثابت كرده كه ازدواج و تاهل باعث كاهش میزان استرس در مردان و زنان می شود ومیزان مصرف مواد مخدر و نوشیدنی های غیر مجاز را به طور قابل ملاحظه  ای كاهش می دهد.
3-    كاهش فشار خون: ازدواج موفق و شاد یكی از عوامل تاثیر گذار بر فشار خون می باشد و این مقدار را در حد ایده الی حفظ می كند.
4-    كاهش اضطراب: این افراد به دلیل تولید دوپامین بیشتر كمتر دچار اضطراب می شوند.
5-    كنترل طبیعی درد: مطالعات MRI بر روی زوجها ثابت كرده كه فعالیت بخشی از مغز این افراد در كنترل درد چشمگیر تر می باشد.
6-    مدیریت بهتر استرس: افرادی كه توسط دیگری حمایت می شوند و دیگران آنها را دوست دارند در برخورد با شرایط استرس زا به طور معقول تری برخورد می كنند.
7-    كاهش میزان سرماخوردگی: افرادی كه دارای روابط عاشقانه هستند كمتر دچار استرس، اضطراب و افسردگی می شوند و در نتیجه سیستم ایمنی آنها ارتقا می یابد و در برخورد با عوامل ویروسی و سرما كمتر دچار بیماری خواهند شد.
8-    التیام سریعتر: سرعت التیام زخم یكی دیگر از قدرت های حاصل از روابط عاشقانه است كه البته با انجام آزمایش صحت آن تایید شده است.  
9-    افزایش طول عمر: سرعت مرگ و میر افراد مجرد به هر دلیل ممكن 58% بیشتر از افراد متاهل است. ازدواج و تاهل و وابستگی با میزان كاهش انزواطلبی در ارتباط است. تنهایی و انزوا طلبی یكی از دلایل اصلی مرگ و میر می باشد.
10-    زندگی شادتر: یكی از بارزترین مزایای عشق، لذت و شادی است. شادی حاصل از تاهل و ازدواج و احساس  تعلق بیشتر از درآمد قابل توجه شادی آور و لذت بخش است.
ارتباط خود را قوت بخشید.

اگر مبتلا به اضطراب و افسردگی هستید ، جهت درمان هرچه سریعتر اقدام كنید.
مهارت ارتباطی و شیوه كنترل و مدیریت گفتگو و بحث ها را آموزش ببینید.
به انجام امور جذبا، جالب و شادی بخش با شریك و همسر خود بپردازید.
موفقیت یكدیگر را جشن بگیرید.


نكته آخر از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. به همان اندازه كه حمایت از همسر و دوست در بحران های زندگی لازم است، بودن در كنار هم و سهیم بودن درشادی یكدیگر نیز دارای اهمیت می باشد.

ارسال شده توسط:Bia Denj در چهارشنبه 6 آبان 1388 | نظرات()
مطالب گذشته

تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردان
20 تحریك كننده سكسی زنان
روش بزرگ کردن آلت در مردان
هیچ مردی تحمل درد زایمان را ندارد !
میل جنسى؛ وادادگى یا دلدادگى
بیوشیمی جنسی
انحرافات جنسی
انواع امیزش
فلسفه عشق در روابط زناشویی
اسرار مگوی دین و مسائل جنسی
انچه که باید در مورد روابط جنسی پیش از ازدواج بدانید...
بهترین حالات جنسی:5 اشتباهی که اکثر اقایون مرتکب می شوند
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه باید کرد؟؟
سایز سینه در خانمها:ایا واقعا اهمیت دارد؟؟
اوج لذت جنسی چیست؟

آرشیو ماهانه
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان Bia Denj

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://bia2denj.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

10,فایده,موثر,عشق,و,علاقه,