تبلیغات
آموزش مسائل جنسی و زناشوئی
چگونه,زنان,میل,جنس,شان,دست,دهند؟,

.:. امروز :
   
 
امكانات

تبلیغاتچگونه زنان میل جنسی شان را از دست می دهند؟

از دست رفتن میل جنسی یكی از شایع ترین اختلالات آمیزشی است كه زنان زیادی را در سنین مختلف درگیر می كند. برخلاف مردان كه عدم توانایی نعوظ شایع ترین مشكل جنسی آنها می باشد، در مورد زنان تركیبی از مسائل فیزیكی و روحی باعث ایجاد اختلال در میل جنسی می شود و این چیزی است كه به راحتی با تجویز یك دارو، درمان پذیر نخواهد بود. اما امروزه به كمك درمان های مختلف ، امكان بازگشت این غریزه به حالت طبیعی را تا حدودی امكان پذیر كرده اند.

میل و انگیزش جنسی به طور طبیعی با افزایش سن كاهش می یابد. اما میل جنسی تركیبی از فاكتورهای روانی و بین فردی را نیز در بر می‌گیرد كه در مجموع باعث آمادگی برای انجام آمیزش است.بالاترو فراتر

 از شهوت چیزی مشابه صمیمیت در روابط باعث ایجاد آمادگی برای آمیزش جنسی می شود.،به عنوان مثال اگر شما از همسر خود ناراحت باشید ، ممكن است در آن برهه زمانی دچار شهوت شوید ولی حاضر نخواهید بود به همسر خود نزدیك شوید. بنابراین تمامی جنبه های موثر در میل جنسی باید مورد آزمایش قرار گیرد تا دلیل اصلی مشكل مشخص شود.

شایع ترین عوامل از دست رفتن میل جنسی در زنان عبارتند از:

1- مشكلات روابط بین فردی: مسائل عملكردی همسر، عدم رضایت روحی در روابط، تولد فرزند و تبدیل شدن به پرستار كودك باعث كاهش میل جنسی می شود.

2- تاثیرات اجتماعی فرهنگی: استرس‌های شغلی، فشار اقتصادی  و تصاویر رسانه ای از جنسیت می‌تواند به طور منفی میل جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.

3- كاهش تستسترون: هورمون تستسترون میل جنسی مردان و زنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سطح تستسترون در دهه 20 زندگی زنان در اوج مقدار خود می‌باشد و سپس به موازات افزایش سن مقدار آن نیز به طور متوالی كاهش خواهد یافت تا دوران یائسگی شروع شود، هر چند كه دوران یائسگی نیز پایان میل جنسی در همه زنان نیست.

4- مشكلات بالینی: بیماری‌های روحی مثل افسردگی یا اختلالات تیروئیدی، اندرومتروز و یا فیبرویدز میل جنسی زنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

5- داروها: بعضی داروها مثل داروهای ضد افسردگی خاص، داروهای كاهنده فشار خون و داروهای ضد بارداری خوراكی باعث كاهش میل جنسی می شود.

6- سن: سطح خون حاوی آندروژن به موازات افزایش سن مدام در حال كاهش خواهد بود

درمان

بدلیل اینكه این اختلال حاصل تركیبی از مسائل فیزیكی و روحی است، لذا تركیبی از درمان ها برای رفع این اختلال لازم است.

1- مشاوره فردی/ درمان جنسی: درمان مشاوره  جنسی برای افراد و زوجین بسیار موثر است. عدم میل جنسی معمولا هر دو طرف را تحت تاثیر قرار می دهد و لذا مشاوره هر دو می تواند بسیار موثر و مفید واقع شود.

2-تعویض داروها و یا تغییر در میزان مصرف: اگر دلیل اصلی اختلال داروها باشد، تغییر در نوع دارو  و استفاده از درمانهای جایگزین توصیه می شود. به عنوان مثال اگر داروهای ضد بارداری خوراكی باعث كاهش سطح تستسترون شده می توان از روش های دیگر ضد بارداری كه غیر هورمونی است استفاده كرد.

3-توجه به مشكلات بالینی: درمان امراض خاص مثل فیبروئید ( فیبروم ) به كمك جراحی  و درمان  اختلالات تیروئید ، كنترل دیابت و فشار خون و... می تواند مفید باشد.

4-استروژن های واژنی: در زنان یائسه، خشكی واژن كه دلیل اصلی عدم رضایت از آمیزش است به كمك كرم استروژن واژنی قابل درمان است.

5-درمان تستسترون: با اینكه هورمون یا داروی خاصی برای درمان مشكلات جنسی وجود ندارد، اما بعضی متخصصان زنان و زایمان استفاده از این هورمون را برای افزایش سطح آن به حد طبیعی پیشنهاد  می كنند.

تقویت كننده های میل جنسی:

مواد غذائی مصرفی از روشهای مختلفی برقوای  جنسی تاثیر می گذارند،در بین موادغذائی  زعفران، پیاز ، عسل، موز، مارچوبه، سیب، هویج، زیتون، گوجه فرنگی، كدو حلوائی، ذرت بو داده با كره، انجیر، خرما، زنجبیل، فلفلو انواع ادویه های تند(ادویه كاری)، شكلات، میگو و انواع غذاهای دریائی و ...افزایش دهنده های میل جنسی هستند، كه مصرف انها در سبد كالای تغذیه روزانه به بیماران مربوطه توصیه می شود.

ارسال شده توسط:Bia Denj در شنبه 9 آبان 1388 | نظرات()
مطالب گذشته

تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردان
20 تحریك كننده سكسی زنان
روش بزرگ کردن آلت در مردان
هیچ مردی تحمل درد زایمان را ندارد !
میل جنسى؛ وادادگى یا دلدادگى
بیوشیمی جنسی
انحرافات جنسی
انواع امیزش
فلسفه عشق در روابط زناشویی
اسرار مگوی دین و مسائل جنسی
انچه که باید در مورد روابط جنسی پیش از ازدواج بدانید...
بهترین حالات جنسی:5 اشتباهی که اکثر اقایون مرتکب می شوند
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه باید کرد؟؟
سایز سینه در خانمها:ایا واقعا اهمیت دارد؟؟
اوج لذت جنسی چیست؟

آرشیو ماهانه
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان Bia Denj

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://bia2denj.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

چگونه,زنان,میل,جنس,شان,دست,دهند؟,