تبلیغات
آموزش مسائل جنسی و زناشوئی
مطالبی,مورد,سکس,راه,مقعد,

.:. امروز :
   
 
امكانات

تبلیغاتمطالبی در مورد سکس از راه مقعد

سکس از راه مقعد در زمره روابط  پر خطر، تعریف و توصیه نشده قرار داره و تا جایی که من اطلاع دارم در اسلام نیز انجام این عمل مکروه شمرده شده و انجام اون توصیه نمیشه. به هر حال از اونجایی که توی روابط جنسی حد و مرز و استانداری وجود نداره بعضی از دخترا و پسرا به انجام اون روی میآرن.

اینکه داشتن رابط جنسی از پشت عقد رو باطل میکنه هم یه تفکر کاملا خرافیه و بس. برای داشتن یه رابطه خوب، بدون درد و لذت بخش برای طرفین هم توصیه میشه که موارد ذیل رو بدقت و قدم به قدم رعایت کنین.

-          قبل از انجام سکس از راه مقعد بهتره که خانوما با مراجعه به دستشویی نسبت به تخلیه کردن روده خودشون اقدام کنن و مقعدشون رو خوب بشورن.

-          از اینجا به بعد نقش اصلی رو توی استفاده بهتر از لحظه ها و لذت بردن، آقایون بازی میکنن. بعد از بوسیدن و طی مراحل مختلف و لیسیدن، مکیدن، بوسیدن نقاط مختلف و حساس بدن توسط طرفین و مهیا شدن هر دو طرف، نوبت به بوسیدن و لیسیدن مقعد خانوما میرسه که انجام این کار برای خانوما بسیار لذت بخش بوده و اونا رو برای انجام عمل سکس از راه مقعد آماده میکنه. بعد از این کار بهتره که آقایون با انگشت اشاره شروع با بازی کردن با مقعد کنن و کم کم انگشت خودشون رو وارد مقعد کنن.

-          از لحاظ علمی مقعد به دو بخش کلی تقسیم میشه. قسمتی ورودی مقعد با نام علمی rectal؛ که گیرنده های عصبی مقعد در این قسمت قرار دارند و لیسیدن و بوسیدن و بازی کردن با این قسمته که لذت مضاعفی رو در خانوما ایجاد میکنه و دردهای ناشی از رابطه مقعدی هم عمدتا در این ناحیه ایجاد میشه. قمست بعدی مقعد هم fancter نام داره که حد فاصل بین مقعد و انتهای روده هستش که از سلولهای مخاطی تشکیل شده و باکتریهای زیادی در اونجا قرار دارن که این قسمت هم از دو بخش تشکیل شده که کنترل یکی از اونها ارادیه و دیگری غیر اردای. در یک رابطه جنسی که از راه مقعد انجام میگیره خانوما هرچه قدر هم در کنترل و باز نگه داشتن این قسمت جهت دخول آلت مرد به طور اردای عمل کنه در قسمت غیر اردای هیچ گونه کنترلی رو نداره؛ به همین خاطر هم هست که آقایون با بازی ماهرانه خودشون بوسیله انگشت این قسمت رو می تونن جهت ورود آلت آماده کنن و از دردناک بودن بیش از حدش بکاهن.

-          بهتره که آقایون در حین آماده کردن مقعد با انگشت از ژل های water base(ژل های طبیعی پایه آب که از داروخانه ها قابل تهیه اس)؛ کرم دست و صورت؛ وازلین؛ روغن زیتون و هر چیز لیز و چرب دیگه جهت آماده کردن هر چه بهتر مقعد استفاده کنن.

-          بعد از این که آقایون به تدریج یک انگشت خودشون رو کامل وارد مقعد کردن، بهتره که با دو انگشت این کار رو به آرامی و مرحله به مرحله انجام بدن و مواظب باشن که فشار و دردی به خانوما وارد نشه.

-          بعد از آمادگی کامل مقعد بهتره که کار ورود مقعد مرحله به مرحله انجام بشه و خانوما سعی کنن بیشتر نقش مفعول رو بازی کنن تا فاعل؛ پس از ورود آلت به داخل مقعد بهتره که هیچ حرکتی از دو طرف صورت نگیره تا سلولهای مقعد خودشون رو با شرایط جدید تطبیق بدن و عمل جلو و عقب رفتن بعد از این مرحله می بایست به آرامی صورت بگیره و بهتر هم اینه که عمل جلو و عقب رفتن توسط آقایون صورت بگیره؛ چون کنترل آقایون در این شرایط بهتره.

-          ممکنه که توی روابط جنسی در ماههای اول و دوم درد زیادی توسط خانوما احساس و تحمل بشه که با گذشتن زمان و کسب تجربه از شدت این دردها کاسته خواهد شد.

-          بعد از اتمام عمل جنسی از راه مقعد که توصیه میشه بوسیله کاندم انجام بگیره آقایون جهت انجام سکس از طریق اندام جنسی خانوما از جلو می بایست نسبت به تعویض کاندوم مبادرت بورزن و اگر از کاندوم جهت انجام رابطه مقعدی استفاده نکردن حتما آلت خودشون رو بشورن تا از بروز بیماریهای عفونی جلوگیری کنن.

ارسال شده توسط:Bia Denj در دوشنبه 18 آبان 1388 | نظرات()
مطالب گذشته

تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردان
20 تحریك كننده سكسی زنان
روش بزرگ کردن آلت در مردان
هیچ مردی تحمل درد زایمان را ندارد !
میل جنسى؛ وادادگى یا دلدادگى
بیوشیمی جنسی
انحرافات جنسی
انواع امیزش
فلسفه عشق در روابط زناشویی
اسرار مگوی دین و مسائل جنسی
انچه که باید در مورد روابط جنسی پیش از ازدواج بدانید...
بهترین حالات جنسی:5 اشتباهی که اکثر اقایون مرتکب می شوند
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه باید کرد؟؟
سایز سینه در خانمها:ایا واقعا اهمیت دارد؟؟
اوج لذت جنسی چیست؟

آرشیو ماهانه
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان Bia Denj

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://bia2denj.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

مطالبی,مورد,سکس,راه,مقعد,