تبلیغات
آموزش مسائل جنسی و زناشوئی
آنچه,منجر,كاهش,میل,جنس,شود,

.:. امروز :
   
 
امكانات

تبلیغاتآنچه منجر به كاهش میل جنسی می شود

بسیاری از بیماری ها كیفیت میل جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد و به عنوان بارزترین عوارض بیماری قابل توجه است. با توجه به این حقیقت می توان اذعان كرد كه اگر دچاركاهش میل جنسی و یا هر نوع اختلال دیگر در این عملكرد هستید بهتر است به پزشك مراجعه نمایید تا دلیل اصلی آن مشخص شود. در ادامه به بعضی از مهم ترین بیماری هایی كه میل جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد اشاره می كنیم.

بیماری عروقی:چندین اختلال عروقی در قالب مشكلات جنسی خود را نشان می دهد. به مرور زمان رگ های خونی را تحت تاثیر قرار داده ، شریان ها را سخت و باریك می كند و همین مسئله خون رسانی به دستگاه تناسلی را كاهش می دهد.این عارضه در مردان منجر به عدم توانایی نعوظ و در زنان منجربه عدم روانی دستگاه می شود. گزارش شده است كه 50 تا 70 % از عدم توانایی نعوظ در مردان ناشی از اختلالات عروقی است.
دیابت:اغلب مشكلات جنسی ناشی از بیماری دیابت است كه با مشكلات دیگری نظیر اسیب های عصبی و بیماری های عروقی همگام می شود. از جمله عوارض دیابت در مردان اختلال در نعوظ و انزال می باشد و در زنان این عارضه به شكل كاهش میل جنسی و یا عدم رسیدن به  اوج لذت جنسی بروز می كند. البته این عوارض با كنترل قند خون، فشار خون و سطح كلسترول قابل جبران می باشد.
افسردگی: اغلب به دنبال افسردگی اختلالات جنسی بروز می كند.زیرا مغز بزرگترین ارگان جنسی نامیده می شود كه میل جنسی و تمایل به آن از همین ارگان سرچشمه می گیرد. اگر مواد شیمیایی مغز و یا هورمون ها و ترانسفرهای عصبی در وضعیت متعادلی نباشند ، میل جنسی، انگیختگی جنسی و اوج لذت جنسی(ارگاسم) را تحت تاثیر قرار می دهد. و داروهای ضد افسردگی باعث كاهش میل جنسی می شود. البته خوشبختانه داروهایی با فرمول مشابه ویاگرا و یا خود ویاگرامی تواند به بهبود این وضعیت كمك موثری كند .
یائسگی:  میل جنسی زنان به موازات تغییر در هورمون های خاص افول می كند. افت مقدار استروژن كه در انگیختگی جنسی موثر است، باعث خشكی واژن و دردناكی امیزش می شود.تستسترون – هورمونی كه در میل جنسی هر دو جنس نقش دارد- با افت فعالیت تخمدان ها كاهش می یابد و در جمع این مسئله باعث كاهش میل جنسی می شود.
تاثیرات جانبی داروها: داروهای بیشماری هستند كه چنین تاثیر ناخواسته ای رابه همراه خواهند داشت.علاوه بر داروهای ضد افسردگی كه روی رسپتورهای سروتونین  تاثیر می گذارد ، داروهای فشار خون و حتی داروهای ضد بارداری می تواند میل جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.
ام اس: این بیماری  كه باعث تخریب سیستم عصبی مركزی می شود بر روی عملكرد امیزش تاثیر می گذارد. عدم خشنودی از آمیزش و یا فقر میل جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان می تواند دال بر ابتلا به این بیماری باشد. بیماری های عصبی دیگری نظیر پاركینسون نیز چنین تاثیر مشابهی را بهمراه دارد.
آندومتروز: بیش از 5 میلیون زن در شمال امریكا دچار این اختلال هستند. بیماری آندومتروز كه بافت رحمی را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه بر این علائم دردناك این بیماری نظیر گرفتگی های شكمی دردناك، قاعدگی های شدید و درد مزمن لگنی امكان آمیزش را به سختی فراهم می كند و تجربه ای ناخوشایند خواهد بود.
كیست های تخمدانی: امیزش های دردناك می تواند علامتی از كسیت های رحمی باشد. بیماری التهاب لگن و یا سرطان لگن نیز چنین علامتی را بهمراه دارد. به طور كلی آمیزش های دردناك را نباید نادیده گرفت.
اختلالات تیروئیدی:تیروئید غده ای پروانه ای در جلوی گردن می باشدكه  نقش مهمی در حیات و سلامت فرد ایفا می كند.مدیریت فرآیند متابولیسم ، از دما تا وزن و همچنین سلامت جنسی از فعالیت های غده تیروئید می باشد. هر نوع اختلال در هورمون های تولیدی این غده باعث بروز مشكلاتی در نعوظ، انزال، تغییر میل جنسی و انگیختگی جنسی و رسیدن به اوج لذت در زنان می شود.
خفگی در خواب: این اختلال كه در آن تنفس به مدت 10 ثانیه متوقف می شود و این روند مرتب در خواب تكرار می شود منجر به بروز مشكلات جنسی در مردان می شود.مشكلاتی از قبیل انگیختگی جنسی و یا اختلال نعوظ از عوارض جانبی این مشكل می باشد.

ارسال شده توسط:Bia Denj در سه شنبه 5 آبان 1388 | نظرات()
مطالب گذشته

تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردان
20 تحریك كننده سكسی زنان
روش بزرگ کردن آلت در مردان
هیچ مردی تحمل درد زایمان را ندارد !
میل جنسى؛ وادادگى یا دلدادگى
بیوشیمی جنسی
انحرافات جنسی
انواع امیزش
فلسفه عشق در روابط زناشویی
اسرار مگوی دین و مسائل جنسی
انچه که باید در مورد روابط جنسی پیش از ازدواج بدانید...
بهترین حالات جنسی:5 اشتباهی که اکثر اقایون مرتکب می شوند
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه باید کرد؟؟
سایز سینه در خانمها:ایا واقعا اهمیت دارد؟؟
اوج لذت جنسی چیست؟

آرشیو ماهانه
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان Bia Denj

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://bia2denj.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

آنچه,منجر,كاهش,میل,جنس,شود,